– Zaproszenie na obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej oraz podsumowanie działalności Szkoły Zdrowia

11 maja w PWSZ w Głogowie odbędzie się spotkanie z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej połączone z zakończeniem II edycji Szkoły Zdrowia prowadzonej przez SKN PTP.

W czasie spotkania zostanie podsumowana działalność Szkoły Zdrowia z perspektywy dwóch lat, a także zostaną przedstawione plany dotyczące dalszej jej działalności.
Z uwagi na święto jakim jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki,  w czasie spotkanie  zostanie zaakcentowana także ranga tego tak ważnego dla pielęgniarek i położnych Święta. Z tej okazji zostanie wygłoszony referat przygotowany przez Studenckie Koło Naukowe Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Spotkanie odbędzie się w sali 209 (budynak A PWSZ w Głogowie. Początek o godz. 8,30.
W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Pielęgniarki i Położnej, już dzisiaj  pragniemy  złożyć życzenia wszelkiej pomyślności Wszystkim Pielęgniarkom/ Pielęgniarzom  i Położnym, satysfakcji z życia zawodowego oraz samych dobrych emocji związanych z wykonywaniem zawodu.

Organizatorem spotkania są Koła Naukowe działające w Instytucie Medycznym: Studenckie Koło Naukowe  PTP pod kierunkiem Pani dr n. med. Elżbiety Garwackiej-Czachor oraz Nauczycielskie Koło Naukowe PTP – pod kierunkiem  dr n. med. Edyty Kędry.

Back to top