– Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Studenci PANS w Głogowie regularnie mogą korzystać z dodatkowych form doskonalenia. Już w najbliższy wtorek, w ramach Programu Nowoczesnego Zarządzania Biznesem, odbędą się dwa ponadprogramowe wykłady dla studentów kierunku Finanse i rachunowość (I st.) oraz Ekonomia biznesu (II st.).

Pierwszy z tematów, to Wiarygodność finansowa co możesz zyskać?

Wykład wprowadza w tematykę minimalizowania ryzyka kredytowego, zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony obrotu pieniężnego oraz zapobiegania nadmiernemu zadłużeniu. W ramach wykładu prezentowana będzie platforma edukacyjna Score Hunter. Słuchacze dowiedzą się m.in. w jaki sposób budować wiarygodność finansową, jakie korzyści płyną z posiadania pozytywnej historii kredytowej, w jaki sposób funkcjonuje Biuro Informacji Kredytowej, jakie zagrożenia niesie ze sobą kradzież bądź utrata dokumentów tożsamości lub nieostrożność w cyberprzestrzeni, jak wykorzystać platformę SCORE HUNTER do nauki budowania wiarygodności finansowej.

Drugi temat, to Utrata tożsamości, a Twoje finanse. Metody, skutki, przeciwdziałanie.

Wykład wprowadza w tematykę ochrony tożsamości – najczęstszych sposobów utraty i wyłudzania danych osobowych, konsekwencji tego zjawiska, jak też działań jakie możemy podjąć, aby uchronić się przed utratą danych, a jeśli już do tego dojdzie – działań minimalizujących jego skutki.

Wykłady rozpoczną się o godz. 15.30 w sali 214 budynek A. 

Back to top