– Rekrutacja na studia już trwa!

Informujemy i zapraszamy – trwa kampania promująca studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Z informacjami docieramy do różnych zakątków i w różny sposób. Nie mogło nas zabraknąć w czasie Dni Głogowa. Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo osób zainteresowanych studiami w Głogowie. Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2022/2023 już trwa. Czekamy na kandydatów, którzy chcą podjąć studia w PWSZ w Głogowie.  Do wyboru  są cztery kierunki studiów licencjackich, trzy inżynierskie, trzy kierunki magisterskie uzupełniające (dwuletnie) oraz kierunek magisterski jednolity (pięcioletni). Studia stacjonarne są bezpłatne. Pełna lista kierunków i specjalności znajduje się TUTAJ, a ważne informacje dla kandydatów TUTAJ.

Wszystkie kierunki studiów w PWSZ w Głogowie realizowane są w oparciu o programy o profilu praktycznym. Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego, placówkami oświatowymi i opiekuńczymi, organizacjami pozarządowymi, lokalnymi mediami, a także z otoczeniem gospodarczym i biznesowym sprawiają, że studenci zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne w przyszłej pracy zawodowej. Kluczową rolę w kształceniu przyszłych inżynierów odgrywają KGHM Polska Miedź S.A oraz Centrum Badań Jakości Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź, które są patronami kierunku automatyka i robotyka oraz zakłady ulokowane w Specjalnej Legnickiej Strefie Ekonomicznej.

Uczelnia oferuje atrakcyjne programy stypendialne, nieograniczone możliwości korzystania z programu Erasmus+. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych pracowniach i salach i są prowadzone przez doświadczoną i profesjonalną kadrę dydaktyczną.

Korzyści ze studiowania w PWSZ w Głogowie jest znacznie więcej. ZOBACZ !

ZAPRASZAMY!

Back to top