– „Pan Pielęgniarka” w PWSZ w Głogowie

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego oraz Studenckie Koło Naukowe Stanów Nagłych w Pielęgniarstwie działające w PWSZ w Głogowie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z Mateuszem Sieradzanem, znanym z mediów społecznościowych jako Pan Pielęgniarka! które odbędzie się 30.05.2022 roku o godzinie 13:00 w PWSZ w Głogowie (miejsce/nr sali zostanie podane w późniejszym terminie).
Pan Mateusz Sieradzan jest ratownikiem medycznym, pielęgniarzem ratunkowym, prowadzi w mediach społecznościowych kanały znane jako Pan Pielęgniarka, jest też autorem książki „SOR to jest dramat”.  Jest propagatorem nowoczesnego pielęgniarstwa i w sposób satyryczny opowiada o trudach związanych ze swoim zawodem, specyfiką pracy, jak i bezlitośnie obnaża błędy systemu ochrony zdrowia.

Pan Sieradzan poprowadzi wykład na temat trudów pracy na szpitalnych oddziałach ratunkowych skierowany szczególnie do świeżo upieczonych pielęgniarek i pielęgniarzy, jednakże zaproszeni są wszyscy studenci, pracownicy uczelni oraz szpitala.
Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań.
 Ze względu na duże zainteresowanie, uprzejmie prosimy studentów o zapisywanie się na listy chętnych u swoich starostów. Wykładowców oraz personel szpitala prosimy o zapisywanie się u mgr Joanny Halarewicz. Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą do 20.05.2022 r.
 Serdecznie zapraszamy!
Back to top