– „Moje obrazy są duszą malowane”

Zapraszamy na wystawę prac malarskich z serii „Moje obrazy są duszą malowane”  dr Anetty Soroki-Fedorczuk, pedagoga, nauczyciela akademickiego, pracownika Instytutu Humanistycznego PWSZ w Głogowie, którą można oglądać w Galerii Wejście (budynek główny uczelni).
Na wystawę składają się obrazy wykonane metodą Acrylic Pouring, która polega na rozlewaniu farb akrylowych na odpowiednie podłoże (podobrazie, karton, płytę itp.).  Metoda ta stała się ulubioną formą wyrazu artystki ze względu na jej unikatowy charakter i nieograniczone możliwości kreacji. Autorka poświęciła wiele godzin na naukę różnych technik, które wykorzystuje w swoich pracach. Od ponad dwóch lat metoda ta stała się jej pasją i dzięki niej powstają niezwykłe, nowoczesne obrazy abstrakcyjne, które mogą być wspaniałą ozdobą w domu, firmie lub studio. W procesie kreacji malarka otwiera się na wewnętrzne widzenie, stając się narzędziem dla swojej podświadomości. Jak sama mówi – Jej sztuka jest językiem jej duszy.
Obrazy powstają w prywatnej pracowni malarskiej Acrylic Pouring Art Studio w Kiełpinie,  ul. Rodzinna 9E (dzielnica Zielonej Góry). Tu również odbywają się warsztaty artystyczne z zastosowaniem metody Acrylic Pouring dla dzieci, młodzieży i  dorosłych.
Więcej na temat twórczości artystki i warsztatów na stronie internetowej: https://anettasorokafedorczuk.pl
             
Back to top