– EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość.

Link ogólny https://badania.pbs.pl/eurostudent.pg?id_rspo=204

Ankieta zajmie ok. 20 minut, dostępna jest do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon. Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich.

Podziel się swoją historią i doświadczeniami. Dziękujemy za poświęcony czas.

Zespół badawczy EUROSTUDENT.

Informacje na temat badania EUROSTUDENT

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź: https://www.eurostudent.eu/   Napisz: eurostudent@pbs.pl   Zadzwoń (pn-pt 8-16): 511 890 222

Back to top