– Studentka pielęgniarstwa w gronie 30 laureatów w Polsce

Studentka II roku pielęgniarstwa PWSZ w Głogowie – Pani Lidia Paś dołączyła do grona 30 laureatów pierwszego etapu II Olimpiady wiedzy z zakresu badań fizykalnych i chorób cywilizacyjnych, który odbył się dn. 25 kwietnia br. w formie online.  Przed naszą studentką kolejne wyzwanie, gdyż Olimpiada przebiega w trzech etapach – II i III etap odbędzie się dn. 25 maja br. i polegać będzie na rozwiązaniu przez laureatów I etapu testu pisemnego obejmującego wiedzę z zakresu badań fizykalnych i profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz praktycznym wykonaniu technik badania przedmiotowego.
Opiekunem dydaktycznym z ramienia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie jest mgr Adrian Kocik – nauczyciel akademicki i opiekun SKN Symulacji Medycznych Stanów Nagłych w Pielęgniarstwie.
Organizatorami Olimpiady są Wydział Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych Mazovia w Siedlcach oraz Wydawnictwo Naukowe PWN S.A.
Pani Lidii Paś oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy powodzenia w dalszych etapach Olimpiady.
Back to top