– Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2023

W imieniu członków Komitetu Naukowego i Organizacyjnego, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Panelu Pielęgniarskim Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2023”, który odbędzie się dn. 04 listopada 2023 r. w Cieszynie, organizowanej przez Fundację Elektrokardiologia–Ochojec; Klinikę Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach; Oddział Elektrokardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach; Instytut Medyczny Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie, Koło Naukowe PTP nauczycieli akademickich przy PANS w Głogowie

Wszelkie pytania dotyczące udziału w Panelu Pielęgniarskim, wystąpień oraz publikacji prac, proszę kierować do członków Komitetu Naukowego i Organizacyjnego na adres e-mail:
slaska-jesien@gcm.pl
Szczegóły w postaci Komunikatu Konferencyjnego, karty zgłoszeń, wzoru e-posteru znajdują się na stronie: link
Licząc na Państwa udział, serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w Panelu Pielęgniarskim  „Śląskiej Jesieni Elektrokardiologicznej 2023”.

Do zobaczenia w Cieszynie!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

dr n. o zdr. Piotr Jerzy  Gurowiec
dr n. med. Edyta Kędra”

Back to top